Я вже зареєстрований

Перейти до інформації та послуг у вашому персональному кабінеті.

Я ще не реєструвався

Ви не користуєтесь нашим інструментом? Зв'яжіться з нами, ми допоможемо вам у  будь-який час!

60 років селекції кукурудзи

60 років селекції кукурудзи

Дізнайтесь більше

Кукурудза є однією з найважливіших культур у світі. Від людей до тварин, поживна цінність, яку дають ці золоті зерна забезпечує життя у всьому світі.

MAS Seeds досліджує цю культуру більше шести десятиліть, що дозволяє пропонувати ринку кращі та більш продуктивні гібриди швидше, ніж будь-коли раніше. Після створення кооперативу У 1949 р., фермери на південному заході Франції почали виробляти насіння кукурудзи, щоб мати кращий контроль над процесом виробництва гібридів. Необхідно було запропонувати таке насіння сільгоспвиробникам, яке було б максимально пристосованим до потреб їхніх полів та ґрунту.

Трохи більше десятиліття група освоювала насінництво і, нарешті, в 1962 році, після відкриття першого R&D центру, розпочалась селекція гібридів кукурудзи.

Спадок відданості

Цілі, які ми ставимо, можуть бути схожими на цілі 60 років тому, але робота повністю змінилася. Ми пішли з повністю фенотипового відбору до більш технологічного. У нас набагато більше даних, ніж було у минулому – дані генотипу – які допомагають селекціонерам приймати рішення, які допомагають фермерам.
Для селекціонерів загальна робота залишається незмінною: вибрати найкращі батьківські лінії та гібриди для нашої програми та фермерських полів. Ми шукаємо вищі врожаї та покращуємо поживну ефективність для підвищення загального виробництва.

На початку 2000-х компанія MAS Seeds значно поширилась у Східній та Центральній Європі, додавши дослідницькі центри у Румунії, Польщі, Україні та Росії. У квітні 2018 року, чотири роки тому, ми купили тропічні
програми селекції та розширили наші можливості селекції в Південній Америці, Азії та Африці.

60 років дослідження кукурудзи

Об’єднані за 60 років дані, що складаються із тисяч щорічних дослідницьких випробувань та стосуються кожного гібриду кукурудзи, створюють унікальний продукт, який в подальшому виводить на ринок комерційна команда MAS Seeds.

Ми створили велике генетичне різноманіття, що формує наш пул зародкової плазми, та допомагає нам у дизайні і розробці продуктів, які відповідають потребам кінцевого споживача. WATERLOCK та GREEN+ це гібриди кукурудзи, які є найкращими прикладами генетичних інновацій, які ми можемо запропонувати фермерам для подолання кліматичних проблем.

Через довгу історію вирощування кукурудзи в MAS Seeds, команда може використовувати дані для прогнозування результатів врожайності, щоб допомогти фермерам знайти рішення. Це покращує прийняття рішень на кожному кроці селекційного процесу, що в кінцевому підсумку означає, що фермери швидше отримують
доступ до кращих продуктів.

Незалежно від того, чи йде мова про вирішення проблеми клімату, хвороби чи будь-якої іншої проблеми, з якою стикаються фермери, ключове повідомлення полягає в наступному: MAS Seeds знайде рішення для підтримки фермерів!

Зерно Насіння кукурудзи

A lire aussi

Кукурудза на силос

Кукурудза на силос – поживні якoсті та енергетичний профіль

Силос

Читати публікації
Продуктивніше виробництво метану з гібридами кукурудзи

Продуктивніше виробництво метану з гібридами кукурудзи

біогаз

Читати публікації
Особливості вирощування високоолеїнового соняшника

Особливості вирощування високоолеїнового соняшника

Зерно

Читати публікації