Я вже зареєстрований

Перейти до інформації та послуг у вашому персональному кабінеті.

Я ще не реєструвався

Ви не користуєтесь нашим інструментом? Зв'яжіться з нами, ми допоможемо вам у  будь-який час!

AGROконцентрат - досвід успішних!

AGROконцентрат - досвід успішних!

By Burcin Dilci - Увімкнено 10.09.2021

Дізнайтесь більше про платформу та цикл заходів AGROконцентрат.

Компанії MAS Seeds, KUHN, FMC та Timac-Agro об’єдналися заради створення багаторічного проекту AGROконцентрат, спрямованого на висвітлення та вирішення проблематики вирощування кукурудзи та соняшнику у різних регіонах України.

Розкриття максимального потенціалу рослин, точне землеробство, збереження вологи в ґрунті, оптимізація витрат на вирощування вже цього літа обговорюються у форматі діалогу з досвідченими аграріями на базі провідних фермерських господарств, де закладено польові технологічні досліди на півдні, сході, центрі та заході країни.

Задля того, щоб поділитися унікальним досвідом із всією Україною, компанії-партнери створили web-платформу AGROконцентрат (www.agro-concentrate.com), на якій у вільному доступі можна знайти технологічні карти, результати дослідів, аналіз польових операцій та погодних умов, фото та відео-звіти із польових заходів, коментарі аграріїв, і отримати рекомендації з обробки ґрунту, вибору гібридів, підбору схем живлення та ЗЗР тощо. Новини з полів України також можна відслідковувати на лонгріді медійного партнера проекту Агробізнес Сьогодні. А вже восени компанії-партнери планують поділитися набутим досвідом з усіма бажаючими під час проведення серії вебінарів.

Про MAS Seeds:

MAS Seeds є дочірньою компанією великого агро-промислового кооперативу MAÏSADOUR Group на південному заході Франції з річним торговельним оборотом в 1,4 млрд. євро. Завдяки 70-річному досвіду в насінницькому бізнесі, діяльність MAS Seeds зосереджується на чотирьох основних напрямках: селекція гібридів, маркетинг, виробництво та комерціалізація. Виробничі потужності зосереджені у Франції, Іспанії, Італії та Україні. MAS Seeds має 13 дочірніх компаній та присутня в 50 країнах Європи, Африки, Азії та Америки. Місія MAS Seeds полягає у забезпеченні високоякісного насіння та інноваційних рішень, які допоможуть фермерам у збільшенні вартості своєї продукції та сталому господарюванні. MAS Seeds Україна із 160 співробітниками та власним заводом з доробки насіння з потужністю виробництва в 1 млн посівних одиниць на рік, є однією із основних філій Групи та реалізує всі напрямки насінництва:

  • селекція та дослідження адаптації гібридів до умов України у власних R&D центрах,
  • виробництво та постачання сільгоспвиробникам гібридного насіння кукурудзи, соняшнику, озимого ріпаку та сортів люцерни,
  • супроводження демо і товарних посівів клієнтів компанії регіональними представниками,
  • моніторинг та аналіз польових операцій за допомогою агро-цифрового додатку Agrotempo.

footage2.00_02_40_22.still032.jpg

Про KUHN:

Компанія KUHN – найбільший в світі виробник причіпної та навісної сільськогосподарської техніки з 193-річним досвідом.

Тільки в Україні представлено більш ніж 100 одиниць сучасної техніки, як для рослинництва, так і для тваринництва.

KUHN забезпечує фермерів інноваційною технікою, що збільшує продуктивність та ефективність господарств.

Про FMC:

Корпорація FMC була заснована у Каліфорнії в 1883 році для виробництва і реалізації пульверизаторів. Наразі основними видами діяльності корпорації FMC є виробництво та розробка інноваційних продуктів і технологій для сільського господарства.

Сьогодні компанія FMC - це п’ята за величиною агрохімічна компанія у світі. Агрохімічний бізнес компанії FMC включає в собі 26 виробничих об’єктів, 23 дослідницькі лабораторії та представництва у понад 70 країнах світу.

Як один із світових лідерів у використанні передових технологій, наукових досліджень та розробок, орієнтованих на клієнта, корпорація FMC пропонує інноваційні та економічно ефективні рішення для підвищення врожайності та якості посівів (контроль широкого спектру шкідників, бур’янів та хвороб), винайшовши оптимально безпечну формулу для навколишнього середовища. Не менш важливою для корпорації FMC є турбота про ділових партнерів, забезпечення їх найвищим рівнем обслуговування та продуктами високої якості. Компанія фокусує свою увагу на розвитку нових вдосконалених пестицидів, адаптованих до нових вимог, які пов’язані з захистом довкілля. Таким чином корпорація FMC працює на світовому ринку та впевнено тримає лідерські позиції вже більше 130 років. Починаючи з травня 2017 року компанія зареєстрована як товариство з обмеженою відповідальністю «ФМС Україна» та веде повноцінну діяльність на аграрному ринку України.

Компанія FMC інвестує багато в інноваційні рішення, створюючи нові молекули і розробляючи нові продукти, зокрема і біологічного напрямку. У найближчі роки компанія має намір інвестувати близько 2 млрд. дол. у розвиток науководослідницьких лабораторій, інноваційних центрів та технологій майбутнього.

Про Timac-Agro:

«Тімак Агро Україна»  – це французька компанія, з 60 -річним досвідом у галузі живлення рослин, що входить до складу Roullier Group. Протягом багатьох років, завдяки якості та інноваційним підходам в живленні рослин «Тімак Агро» займає провідні позиції серед виробників добрив та біостимуляторів. Понад 130 країн світу використовують продукти компанії.

На українському ринку «Тімак Агро Україна» з'явилася у 2013 році. Вона є дочірньою компанією французької Group Roullier - виробника унікальних добрив, у яких в одній гранулі об'єднані мінеральна і органічна складові - екстракти водоростей і інших рослин.

На сьогодні Group Roullier - це незалежна сімейна група (бізнесом досі керує родина Даніеля Рульє), представлена в 131 країні світу. До складу входить 97 виробничих майданчиків, розташованих по всьому світу. Близько 70% бізнесу - це продукти для мінерального живлення рослин.

Також група активно розвиває виробництво кормових добавок для тварин, альтернативні джерела енергії, харчову промисловість (під власними брендами реалізує випічку і морепродукти).

Компанія «Тімак Агро Україна» об’єднує понад 140 співробітників і має потужну команду консультантів з живлення рослин - понад 90 людей.

Портфель продуктів нашої компанії дозволяє бути представленою у всіх сегментах: від польових культур до овочів і теплиць. Близько 55% клієнтів - це фермери з земельним банком 500-2000 га. Головна мета всіх продуктів компанії - дати рослині не тільки живлення, але і можливість засвоїти всі ті мікро- і макроелементи, які надходять разом з добривом.

Для перегляду більш детальної інформації про цикл заходів AGROконцентрат та наших агрономічних рішень завітайте на сайт www.agro-concentrate.com

mvi_0189.mp4.00_00_15_03.still001.jpg

 

 

Читати також