Я вже зареєстрований

Перейти до інформації та послуг у вашому персональному кабінеті.

Я ще не реєструвався

Ви не користуєтесь нашим інструментом? Зв'яжіться з нами, ми допоможемо вам у  будь-який час!

AGROконцентрат

AGROконцентрат

Що таке AGROконцентрат?

Компанії MAS Seeds, KUHN, FMC та Timac-Agro об’єдналися заради створення багаторічного проекту AGROконцентрат, спрямованого на висвітлення та вирішення проблематики вирощування кукурудзи та соняшнику у різних регіонах України.

Розкриття максимального потенціалу рослин, точне землеробство, збереження вологи в ґрунті, оптимізація витрат на вирощування вже цього літа обговорюються у форматі діалогу з досвідченими аграріями на базі провідних фермерських господарств, де закладено польові технологічні досліди на півдні, сході, центрі та заході країни.

Задля того, щоб поділитися унікальним досвідом із всією Україною, компанії-партнери створили web-платформу AGROконцентрат (www.agro-concentrate.com), на якій у вільному доступі можна знайти технологічні карти, результати дослідів, аналіз польових операцій та погодних умов, фото та відео-звіти із польових заходів, коментарі аграріїв, і отримати рекомендації з обробки ґрунту, вибору гібридів, підбору схем живлення та ЗЗР тощо. Новини з полів України також можна відслідковувати на лонгріді медійного партнера проекту Агробізнес Сьогодні. А вже восени компанії-партнери планують поділитися набутим досвідом з усіма бажаючими під час проведення серії вебінарів.

AGROконцентрат - досвід успішних!

240611566_1333071740428885_3545617033615887259_n.jpg