Я вже зареєстрований

Перейти до інформації та послуг у вашому персональному кабінеті.

Я ще не реєструвався

Ви не користуєтесь нашим інструментом? Зв'яжіться з нами, ми допоможемо вам у  будь-який час!

Агротехнологічні програми та цифрові інструменти

Агротехнологічні програми та цифрові інструменти

Ми пропонуємо Вам інноваційні програми та інструменти, розроблені на основі дослідницьких програм в галузях рослинництва та тваринництва.

Агротехнологічні програми MAS Seeds

Ми скерували нашу стратегію у двох напрямках: молочне та м'ясне тваринництво і виробництво зерна. Наші дослідження, маркетинг, продукція та послуги зосереджені навколо цих двох галузей. 

Agroplus

Agroplus

Програма AGROPLUS створена, щоб допомагати виробникам польових культур постійно збільшувати рентабельність їхніх господарств.  Вона базується на нашій пропозиції насіння гібридів зернової кукурудзи, соняшнику, озимого ріпаку та на нашій новій лінійці рослинних покривів AgroCover.  Програма також включає сукупність консультацій та послуг, діагностику родючості ґрунту, поради щодо вибору гібридів, систему підтримки прийняття рішень щодо сівби та вирощування культур. Вона спирається на нову систему підтримки прийняття рішень AGROTEMPO, що була розроблена в партнерстві з кооперативною групою MAÏSADOUR.

Ознайомитися з цією програмою
Nutriplus

Nutriplus

Програма NUTRIPLUS створена для допомоги  виробникам молока та галузі м'ясного тваринництва підвищити ефективність вирощування кормових культур та сприяти заготівлі якісних кормів. Програма складається з комплексу консультацій та послуг, що передбачають 4 етапи: діагностика якості кормів та обстеження стану силосу в силосних сховищах тваринницьких господарств, поради щодо вибору гібридів кукурудзи на силос, люцерни, сумішей кормових трав NutriGrass,  агротехнологічні консультації щодо вирощування від посіву до збору врожаю а також нові спеціалізовані цифрові інструменти підтримки прийняття оперативних рішень щодо використання готових кормів.

Ознайомитися з цією програмою

Інноваційні цифрові інструменти

Бажаючи надати кожному нашому клієнту персоналізовану рекомендацію, ми розробили цифрові інструменти, які посилять підтримку клієнтів щоб оптимізувати їх виробництво.