Я вже зареєстрований

Перейти до інформації та послуг у вашому персональному кабінеті.

Я ще не реєструвався

Ви не користуєтесь нашим інструментом? Зв'яжіться з нами, ми допоможемо вам у  будь-який час!

AGROPLUS

AGROPLUS

Максимальна ефективність галузі рослинництва

agroplus description

Елітні продукти

MAS Seeds пропонує ринку гібриди польових культур  з високим потенціалом урожайності, які адаптовані до різних потреб та ситуацій: 

Maïs

Гібриди кукурудзи на зерно: портфоліо різноманітних гібридів кукурудзи, повністю пристосованих до ґрунтово-кліматичних умов України з ФАО від 180 до 440. Портфоліо нараховує гібриди органічної та восковидної кукурудзи.

Дізнатися більше

Tournesol

Гібриди соняшнику: широка пропозиція гібридів, які повністю відповідають всім потребам ринку: класичні лінолеві та високоолеїнові гібриди соняшнику, гібриди, стійкі до вовчка соняшникового, придатні до використання у виробничих системах Clearfield та Clearfield Plus та толерантні до діючої речовини трибенурон-метил.

Дізнатися більше

Colza

Гібриди озимого ріпаку: високоврожайні гібриди для будь-яких ґрунтово-кліматичних умов.

Дізнатися більше

Agrocover

AgroCover: лінійка покривних культур та інших додаткових культур (сорго та зернові).

 

Підвищення ефективності вирощування польових культур у вашому господарстві

Програма AGROPLUS має на меті допомагати виробниками польових культур збільшувати їхні врожаї у сталий спосіб. Вона базується на нашій пропозиції гібридів кукурудзи на зерно, соняшнику, озимого ріпаку та на нашу нову лінійку рослинних покривів AgroCover, а також включає набір консультацій та послуг, що відповідають таким чотирьом етапам: діагностика родючості ґрунтів, експертні поради щодо вибору гібрида, цифрові інструменти підтримки прийняття рішень щодо сівби та вирощування культур. Вона включає нашу нову цифрову систему підтримки прийняття рішень AGROTEMPO, що була розроблена в партнерстві з кооперативною групою MAÏSADOUR.

Сервіси та інструменти експертної допомоги

Наші агрономи-експерти у своїй роботі спираються  на нашу спеціальну науково-дослідну програму та результати випробувань, що проводяться в господарствах, щоб надавати індивідуальні консультації та послуги, адаптовані до конкретних потреб виробника на ключових чотирьох етапах:

  1. Покращення родючості ґрунту завдяки діагностиці та покривним культурам.
  2. Підбір найбільш адаптованих польових культур та гібридів для вашої сівозміни та ґрунтово-кліматичних умов.
  3. Персоналізовані рекомендації щодо дати сівби, щоб убезпечити культуру на ранніх етапах розвитку та оптимізувати потенціал урожайності.
  4. Оn-line моніторинг агротехнологічних операцій з використанням нашого цифрового інструменту AgroTempo.