Я вже зареєстрований

Перейти до інформації та послуг у вашому персональному кабінеті.

Я ще не реєструвався

Ви не користуєтесь нашим інструментом? Зв'яжіться з нами, ми допоможемо вам у  будь-який час!

Директор публікації: П'єр Флі Сент Марі - MAS Seeds- BP27 40001 Mont de Marsan Cedex - Вся персональна іменна інформація, фотографії та інші дані зберігаються та використовуються виключно для професійних потреб. Вони обробляються відповідно до нашої політики захисту та обробки персональних даних та з дотриманням чинного законодавства.

Для того щоб дізнатись більше про захист персональних даних, будь-ласка,  перегляньте нашу « Політику конфіденційності» тут.

Інформація, цифри та результати в цілому ( досліди, розрахунки...) надані орієнтовно: щоб отримати детальну інформацію звертайтесь до Ольги Молокович за електронною поштою o.molokovich@maisadour.com.

«Важлива інформація про засоби захисту насіння (оновлення: 28 лютого 2008 р.)

На сьогоднішній день нормативна інформація щодо цих продуктів-інформація, що надходить із дозволу на продаж кожного продукту, доступна для перегляду на веб-сайті кожного виробника.

Щодо FDS, доступної на www.quickfds.com, достовірність інформації, що відповідає даті, зазначеній у верхній частині аркуша.

Важлива інформація щодо модифікованого генетичного сорту - лютий 2008 р.: Згідно з підзаконним актом уряду Франції від 9 лютого 2008 р. (Змінено 13 лютого 2008 р.), Продажі сортів сорту YieldGard (сорти генетично модифікованої кукурудзи, стійкої до піралу та кунжуту) припиняються до подальшого повідомлення

Концепція- письмо - розвиток - анімація: Clever Age

Сервер: Oceanet