Я вже зареєстрований

Перейти до інформації та послуг у вашому персональному кабінеті.

Я ще не реєструвався

Ви не користуєтесь нашим інструментом? Зв'яжіться з нами, ми допоможемо вам у  будь-який час!

AGROконцентрат

AGROконцентрат

Що таке AGROконцентрат?

Чотири міжнародних компанії MAS Seeds, KUHN, FMC та Timac-Agro вже другий рік поспіль спільно працюють над проектом АGROконцентрат , що містить в собі багатогранність форматів та можливостей для зустрічей з українськими аграріями.азі провідних фермерських господарств, де закладено польові технологічні досліди на півдні, сході, центрі та заході країни.

Це Дні поля та зимові семінари, які проводяться в різних регіонах України, вебінари, на яких ми звітуємо про результати врожайності, польові дослідження, проблеми вирощування кукурудзи та соняшнику і пропонуємо шляхи їх вирішення у різних регіонах України.

Наші спільні рішення успішно застосовувалися на полях AGROконцентрат та веб-платформі, яка містить аналіз досліджень, технологічні карти полів, детальних опис погодних умов, по-фазові звіти щодо стану посівів, відгуки аграріїв, фото та відео-сюжети заходів. Цієї весни, незважаючи на війну та складні економічні умови в країні, ми заклали польові технологічні досліди на посівах кукурудзи та соняшнику в Тернопільській області, Підволочиському районі, с. Кам’янка на базі господарства ТОВ "Агрофірма Медобори", підрозділ агрохолдингу Епіцентр.

Вже 2 вересня ми запрошуємо Вас на День поля AGROконцентрат, на якому поділимося досвідом оптимізації виробництва, отримання високої врожайності при обмеженні ресурсів та переорієнтації бізнесу на умови воєнного стану.

Минулого року ми провели технологічні досліди та Дні поля в Одеській, Дніпропетровській, Вінницькій і Хмельницькій областях, результати яких ви зможете знайти на веб-платформі https://agro-concentrate.com/

Взимку ми провели детальний аналіз проекту під час вебінару, який був відкритим для усіх фермерів України, а також, розширили географію проекту Агроконцентрат на Миколаївську, Черкаську, Сумську та Тернопільську області під час серії зимових семінарів для фермерів, які сумарно відвідали більше 260 гостей.

Цієї зими ми продовжимо проводити семінари в регіонах України заради обміну безцінним досвідом між нашими експертами та українськими фермерами, на яких будемо розглядати успішні практичні рішення та підходи, які впровадили українські аграрії в складних економічних умовах, методи управляння ризиками ведення агробізнесу та багато іншого.

Наші семінари – це платформа для спілкування та обговорення агрономічних та економічних питань, обміну досвідом прибуткового вирощування та прогнозами розвитку регіонів.

На сьогодні нас об’єднує дуже багато чинників – перемога України, відкриття портів, відновлення країни та європейський орієнтир розвитку, позиціонування її як високорозвиненої аграрної держави з вільними людьми та демократичною формою правління.

Це все мотивує нас, не покладаючи рук, працювати та робити те, що ми вміємо найкраще.

Разом з Вами ми переможемо ворога та відбудуємо сильну і незалежну країну. Все буде Україна!

АGROконцентрат  – досвід успішних!!!

240611566_1333071740428885_3545617033615887259_n.jpg