Я вже зареєстрований

Перейти до інформації та послуг у вашому персональному кабінеті.

Я ще не реєструвався

Ви не користуєтесь нашим інструментом? Зв'яжіться з нами, ми допоможемо вам у  будь-який час!

HelioSMART

HelioSMART

Найкраща толерантність до хвороб для забезпечення врожайності.

Гібриди HelioSMART мають найвищу генетичну толерантність до основних хвороб соняшнику
Управління ризиками хвороб є основним питанням для вирощування соняшнику, оскільки вони можуть зменшити врожай від 30% до 100%, залежно від умов та інфекційного навантаження, і, крім того, можуть зменшити якісні показники олії.

Хвороби соняшнику безпосередньо впливають на дохід фермерів і продуктивність переробників соняшникового зерна. Хороші сільськогосподарські практики повинні супроводжуватися генетичними інноваціями. Гібриди HelioSMART - це результат селекційної програми з найкращою толерантністю проти основних хвороб соняшнику, особливо несправжньої борошнистої роси, присутньої на початку вегетації, склеротиніозу, який переважно інфікує рослини від фази цвітіння, та вертициліозу, прояви якого з'являються в основному на кінець вегетації. Ця генетична інновація це результат багаторічних досліджень та тестувань, що проводилися на полях з найвищим тиском хвороб по всій Європі.

 

 

heliosmartt

//

Гібриди HelioSMART вибирають за їх високу продуктивність в умовах тиску хвороб

Гібриди HelioSMART мають рівень інфікування на 3-15% нижче, ніж конкуренти на ринку. Це дає збільшення врожаю до 12 % за високого тиску хвороб. За низького тиску хвороб гібриди HelioSMART забезпечують підвищення врожайності в середньому на 3 % у порівнянні з конкурентами на ринку. Гібриди HelioSMART забезпечують високу продуктивність при наявності хвороб на полі.

Захистіть своє господарство: 3 основні хвороби соняшнику

Склеротиніоз: викликає до 50% втрат врожаю і погіршення якості олії.

Вертіциліоз: може позбавити до 30% врожаю і викликати погіршення якості олії.

Несправжня борошниста роса: Безпосередньо впливає на виживання рослин. Кожне зараження призводить до втрати рослин і тому втрати врожаю можуть доходити до 100%. 

 

Хвороби

Рішення HelioSMART проти хвороб у відео

Гібриди HelioSMART - це результат селекційної програми з кращою толерантністю до хвороб і високими показниками врожайності проти основних хвороб соняшнику, зокрема несправжньої борошнистої роси, вертициліозу і склеротиніозу.   HelioSMART збільшує врожайність до 12%.

 

 

Несправжня борошниста роса - одне з найважливіших захворювань, що впливає на врожайність соняшнику. Дивіться, щоб дізнатися, як MAS Seeds реагує на сьогоденні проблеми хвороби.

 

Всі види склеротиніозу негативно позначаються на врожайності соняшнику. Слухайте нашу дослідницьку групу MAS Seeds, які поділяться своїм планом дій щодо поліпшення захисту.