Я вже зареєстрований

Перейти до інформації та послуг у вашому персональному кабінеті.

Я ще не реєструвався

Ви не користуєтесь нашим інструментом? Зв'яжіться з нами, ми допоможемо вам у  будь-який час!

Наші переконання

Наші переконання

Відповідати на нові виклики

Збільшення сільськогосподарського виробництва у світі є ключовим завданням нашої епохи. Кожен день на нашій планеті народжується  близько 230 000 нових мешканців і країни, що розвиваються, досягають кращого рівня життя. Це зумовлює швидке зростання продовольчих потреб, але площа сільськогосподарських земель є обмеженою і складає приблизно 1,5 мільярда гектарів.

 

 

 

Виробляти більше, виробляти краще

Краще використання земельних ресурсів – це виклик, що надихає. Ідеться про те, щоб відмовитись від екстенсивного господарювання, спрямованого на підвищення продуктивності за будь-яку ціну, і заохочувати натомість відповідальні та сталі практики у сільському господарстві з використанням високопродуктивних та адаптованих гібридів. Все це для того, щоб виробляти більше і краще, не руйнуючи нашу землю та довкілля.

Прогрес походить з насіння

Саме насіння містить в собі численні рішення. Воно зберігає у своїй ДНК всі майбутні характеристики рослини: потенціал урожайності, стійкість до хвороб та паразитів, адаптація до ґрунтів та до кліматичних змін. Наші генетичні дослідження йдуть вперед як і способи покращення цінних ознак в рослинах, і це – джерело великого прогресу. Створення гібридів постійно прискорюється в часовому вимірі. Використання сучасних сортів і гібридів дає можливість виробникам продукції рослинництва  оптимізувати використання води, добрив та засобів захисту рослин.   

Засоби обробки насіння, що використовуються у незначних кількостях, забезпечують здоров’я насіння та рослин і убезпечують наші врожаї і наше продовольство, дозволяючи обмежити при цьому кількість обробок ґрунту та культур.  MAS Seeds також інвестує в розвиток цього напрямку, йде шляхом інновацій та пропонує нашим партнерам нові рішення.