Я вже зареєстрований

Перейти до інформації та послуг у вашому персональному кабінеті.

Я ще не реєструвався

Ви не користуєтесь нашим інструментом? Зв'яжіться з нами, ми допоможемо вам у  будь-який час!

Походження люцерни

Походження люцерни

Дізнайтесь більше про походження люцерни

Люцерна — одна з найдавніших кормових культур Люцерна походить з Малої Азії, де вона була виявлена майже 10 000 років тому. У той час вважалася культурою, яку легко вирощувати і зберігати. Цим пояснюється швидке поширення люцерни, спочатку в Середземноморській Європі і Східній Африці, а потім в Північній Африці.

Сьогодні площа посівів люцерни становить майже 32 млн гектарів у всьому світі. Найбільшого поширення ця культура отримала в  зонах з помірним кліматом: Європа, Північна Америка, Японія, південних частинах Африки і Америки, Австралії, зони помірного клімату Китаю.

Походження сортів люцерни Всі зареєстровані в Європі сорти люцерни є результатом схрещування двох ботанічних видів: Medicago Sativa і Medicago Falcata. Medicago Sativa — вид, родом з Ліванської рівнини. Завдяки довгому стержневому кореню добре переносить літню посуху. Відрізняється фіолетовими квітками. Medicago Falcata — вид, що походить з Сибіру. Відрізняється витривалістю, добре переносить холод, але Medicago Falcata менш продуктивна, ніж Medicago Sativa. Характеризується жовтими квітками і має коренепаросткові форми кореневої системи. Генетичне співвідношення цих двох видів зумовлює ґрунтово-кліматичні умови, до яких буде адаптований виведений сорт

 

Силос Насіння люцерни

A lire aussi

Кукурудза на силос

Кукурудза на силос – поживні якoсті та енергетичний профіль

Силос

Читати публікації
Продуктивніше виробництво метану з гібридами кукурудзи

Продуктивніше виробництво метану з гібридами кукурудзи

біогаз

Читати публікації
Особливості вирощування високоолеїнового соняшника

Особливості вирощування високоолеїнового соняшника

Зерно

Читати публікації