Я вже зареєстрований

Перейти до інформації та послуг у вашому персональному кабінеті.

Я ще не реєструвався

Ви не користуєтесь нашим інструментом? Зв'яжіться з нами, ми допоможемо вам у  будь-який час!

Фон

HarvEast та MAS Seeds розширюють співробітництво з вирощування насіння кукурудзи та соняшника.

By Burcin Dilci - Увімкнено 03.11.2021

Детальний прес-реліз

 

03 листопада 2021 р. HarvEast та MAS Seeds підписали трирічний договір щодо вирощування гібридів кукурудзи та соняшника на полях HarvEast під виробничі потреби MAS Seeds. Це вже третій контракт між європейською насіннєвою компанією MAS Seeds та українським агрохолдингом HarvEast. За 6 років спільної роботи партнери напрацювали оптимальні рішення для вирощування насіння, якість якого відповідає  європейським і  українським  стандартам. Встановлені агрохолдингом HarvEast системи зрошення на виробничих ділянках MAS Seeds дозволяють мінімізувати погодні ризики та отримувати очікувану врожайність.  

У 2022 році HarvEast та MAS Seeds домовились суттєво розширити посівні площі під ділянки гібридизації кукурудзи та соняшника. Запланована площа під соняшник складе 112 га. Під кукурудзу буде відведено в Донецькій області 280 га, що на 114 га більше, ніж у попередній період. Усе зібране гібридне насіння агро виробник передасть на насіннєвий завод замовника на Дніпропетровщині для подальшої очистки, сушіння, обмолоту, калібрування, протруювання, фасування та зберігання. У зв’язку із збільшенням об’ємів співпраці із MAS Seeds в наступному році HarvEast планує придбати та ввести в експлуатацію три додаткові зрошувальні машини. Загальна кількість зрошувальних машин, працюючих на виробничих ділянках MAS Seeds, досягне 6 одиниць. Агрохолдинг також активно запроваджує цифрові технології та приділяє особливу увагу розвитку напрямку точного землеробства – це дозволяє отримувати високий врожай насіння гарантованої якості.

«Успішне партнерство HarvEast та MAS Seeds щодо гібридизації насіння соняшника та кукурудзи впродовж 6 років, а також масштабні інвестиційні внески агрохолдингу до систем зрошення та впровадження точного землеробства зумовили розширення рамок нашої співпраці. Цього року сподіваємося отримати ще більш високі результати з незмінно високою якістю насіннєвого матеріалу», - зазначив Сергій Тимошенко, Генеральний директор MAS Seeds Україна.

«HarvEast вдячний компанії MAS Seeds за довіру та безцінний досвід, який був накопичений за 6 років співпраці. Ми отримали унікальну експертизу від одного з провідних світових брендів, навчились вирощувати для замовника насіння найвищого ґатунку та зараз розвиваємо власний насіннєвий напрямок. Варто зазначити, в 2021 році наше насіння вперше було експортовано до Європи, що свідчить про його високу якість та міжнародне визнання. Партнерство HarvEast та Mas Seeds  - це, безумовно, win-win і ми маємо намір масштабувати його найкращі практики в бізнес периметрі компанії, - підкреслив Дмитро Скорняков, Генеральний директор HarvEast.

Довідка:

HarvEast – український агрохолдинг, який сфокусував свою діяльність на рослинництві (вирощування пшениці, соняшнику, кукурудзи, бобових), молочному тваринництві, садівництві та насінництві. Холдинг керує активами ДП «Ілліч-Агро Донбас» у Донецькій області та «Агро-Холдинг МС» у Київській та Житомирській областях. Земельний банк складає 127 тис. га.

HarvEast був створений 10 березня 2011 року на базі сільськогосподарських активів ПрАТ ММК ім. Ілліча. Акціонерами HarvEast є група SCM та «Смарт-Холдинг».

MAS Seeds є дочірньою компанією великого агро-промислового кооперативу MAÏSADOUR Group на південному заході Франції з річним торговельним оборотом в 1,4 млрд. євро. Завдяки 70-річному досвіду в насінницькому бізнесі, діяльність MAS Seeds зосереджується на чотирьох основних напрямках: селекція гібридів, маркетинг, виробництво та комерціалізація. Виробничі потужності зосереджені у Франції, Іспанії, Італії та Україні. MAS Seeds має 13 дочірніх компаній та присутня в 50 країнах Європи, Африки, Азії та Америки. Місія MAS Seeds полягає у забезпеченні високоякісного насіння та інноваційних рішень, які допоможуть фермерам у збільшенні прибутковості вирощування своєї продукції та сталому господарюванні. MAS Seeds Україна із 160 співробітниками та власним заводом з доробки насіння з потужністю виробництва в 1 млн посівних одиниць на рік є однією із основних філій Групи та реалізує всі напрямки насінництва:

  • селекція та дослідження адаптації гібридів до умов України у власних R&D центрах,
  • виробництво та постачання сільгоспвиробникам гібридного насіння кукурудзи, соняшнику, озимого ріпаку та сортів люцерни,
  • супроводження демо і товарних посівів клієнтів компанії регіональними представниками,
  • моніторинг та аналіз польових операцій за допомогою агро-цифрового додатку Agrotempo.

 

Прес-служба HarvEast Holding

Лехка Наталія

+38 095 292 44 66

 

Прес-служба MAS Seeds

Олійник Валерія

+38 067-552-07-65